Як вибрати букет для коханої

Як вибрати букет для коханої

Кращий подарунок для будь-якої дівчини – букет квітів. Щоб підкорити серце своєї коханої, чоловік намагається підібрати найбільш красивий букет, перед яким вона точно не встоїть. Але що робити, якщо ви ще недостатньо вивчили смаки своєї коханої, але хочете що б то не стало її вразити? Тоді на допомогу приходить мову квітів. З його допомогою можна висловити свої почуття і передати щирі емоції.

Які квіти вибрати для букета коханої

Кожна квітка має певну символіку, яку слід враховувати при складанні букета для коханої дівчини:

 • Роза – універсальний квітка, який буде доречним з будь-якої нагоди. Для першого побачення краще підібрати рожеві або кремові відтінки троянд. Червоні квіти говорять про пристрасті і глибокої любові, білі – символізують щире і невинне почуття першої закоханості.
 • Лілія – другий за популярністю квітка після троянди. Мовою квітів лілія символізує ніжне і трепетне ставлення до коханої. Рослина має пряний, яскраво виражений аромат, який подобається не всім. Перш ніж дарувати дівчині букет з лілій, краще заздалегідь поцікавитися, як вона до них ставиться.
 • Гербера – символ щастя, радості і веселощів. Це ідеальний подарунок для активної життєрадісною особи, яка ніколи не сумує. Яскраві бутони гербер наповнять світлом дощовий осінній день.
 • Творчі та цілеспрямовані натури по достоїнству оцінять букет з декоративних соняшників. Ці сонячні квіти допоможуть висловити радість, турботу, любов, щастя і найтепліші почуття до коханої.
 • Тією самою єдиною і неповторною, яка займає найважливіше місце у вашому житті, подаруйте композицію з орхідей. Вони краще інших кольорів передадуть глибокі і палкі почуття по відношенню до коханої жінки.
 • Тюльпан. У східних країнах тюльпан символізує ідеальну любов і захоплення жіночою красою. Тюльпани люблять неординарні і харизматичні дівчата, самодостатні в житті і у відносинах. Він горді і незалежні, але в той же час, потребують любові і турботі.

Скільки квітів використовувати в букеті

Кількість рослин в композиції також має значення для символіки букета. Приміром, один квітка говорить про унікальність дівчини та її важливої ролі в житті чоловіка. Підносячи в подарунок три квітки, хлопець висловлює надію на щасливе подальший розвиток відносин. П’ять бутонів означають визнання в любові, а сім – бажання розділити з коханою своє життя. Дев’ять і більше квітів у букеті говорять про захоплення і преклоніння перед жіночими чарами.

Ідеальний варіант, щоб догодити жінці – подарувати їй улюблені квіти. Щоб дізнатися про переваги коханий, досить ненароком заговорити про квіти, і ваша друга половинка тут же присвятить вас в свої смаки. Не вірте шаблонним думок, що блондинка без розуму від темних троянд, а брюнетка від білих.

Кожна дівчина – індивідуальність, а смаки не залежать від зовнішнього образу. Важливо приділити увагу не тільки вибору кольорів, але і упаковці. Вона повинна гармонійно поєднуватися з квітами і ефектно доповнювати всю композицію.

Схожі повідомлення

 • Контакти

  Графік роботы:
  пн-пт 08.00- 21.00
  сб-нд 09.00- 21.00
  Адреса: вул. Спаська, 5