Весільні бутоньєрки

Весільні бутоньєрки

Слово «бутоньєрка» має французьке походження і дослівно означає «квітка в петлі». Традиція прикрашати вбрання нареченого квіткою з букета нареченої прийшла до нас із стародавнього Риму. Таким чином дівчина показувала йому свою любов і відданість.

Пізніше вона відбилася в звичаях слов’ян, де наречені плели вінки своїм судженим. У нинішньому вигляді бутоньєрку вперше застосував англійський принц Альберт на власній церемонії одруження. Сьогодні вона являє собою цілу квіткову композицію, прикрашену травами і листям і доповнену декоративними дрібницями (намистинами, сіточкою, гілками і т. д.).

Як повинна виглядати бутоньєрка

Основне завдання бутоньєрки на піджаку нареченого – підкреслити єдиний образ наречених, тому в неї повинні входити квіти з букета нареченої. Вони можуть бути доповнені дрібними декоративними елементами, але не занадто помітними, щоб не привертати до себе зайвої уваги. Розмір бутоньєрки не повинен перевищувати 10 див. Виконання всіх квіткових елементів на весіллі в одному стилі свідчить про добрий смак молодят. Крім того, однакові квіти в бутоньєрці і букеті молодий символізують міцну зв’язок пари і є запорукою щасливого сімейного життя.

Цей квітковий аксесуар чоловіки носять на лівій стороні лацкана піджака. Ніжка квітки ховається в кишеню, а бутон залишається зовні. Щоб уникнути плям, стебло ховають в невелику капсулу. Звичайно, можна використовувати штучні квіти для створення більш практичною бутоньєрки, однак такий аксесуар виглядає менш ефектно, ніж живий. До того ж, це порушить зв’язок між образом нареченої і нареченого. За традицією, дівчина сама прикріплює бутоньєрку до костюма молодої людини після церемонії викупу. Цю важливу реліквію зберігають у родині і після весілля. Вважається, що таке трепетне ставлення до весільних атрибутів зміцнює шлюб і нагадує парі про найважливіше дні в їхньому житті. За бажанням бутоньєрками також прикрашають вбрання свідків і гостей. Вони повинні відрізнятися від аксесуара нареченого, бути менше і скромніше.

Як підібрати квіти для бутоньєрки

Основний квітка бутоньєрки беруть з букета нареченої, а додаткові елементи можна використовувати на свій смак. Ці міні-композиції прикрашають листям, ягодами, гипсофилами і декоративними компонентами. Щоб не відволікати уваги від нареченої, краще віддати перевагу невеликим аксесуарів з мініатюрними деталями. Ефектно виглядає бутоньєрка, підібрана в тон з краваткою і з елементами вбрання дівчини.

Як і букет нареченої, бутоньєрка нареченого має свою символіку. Наприклад, троянда на костюмі молодого символізує турботу, любов, захоплення своєю майбутньою дружиною. Ірис говорить про доблесть і мужність, одночасно навеивая романтичний весняний настрій в загальну атмосферу церемонії. Його можна доповнити білими квітами або зеленим декором.

Якщо в букеті нареченої присутній орхідея, її можна використовувати і в бутоньєрці нареченого. Ця квітка самодостатній і не потребує додаткових елементах. Він додає вишуканості поряд чоловіки, підкреслюючи його відмінний смак і індивідуальність.

Тюльпан – частий гість на весняних весільних церемоніях. У бутоньєрки він використовується у вигляді полураскывшегося бутона з доповненням дрібних квітів контрастних відтінків. Ознакою гарного смаку вважається аксесуар нареченого з тюльпана, прикрашеного власним листом. Він виглядає мінімалістично, але дуже ефектно.

Елегантно і красиво виглядають бутоньєрки з білих калл. Вони відмінно поєднуються з класичним строгим костюмом нареченого, роблячи його образ ще більш урочистим.

Фантазія і вміння сучасних флористів створюють необмежені можливості для формування весільного образу нареченого і нареченої. Однак найбільше цінуються бутоньєрки, створені своїми руками. Не бійтеся експериментувати і проявляти свої творчі здібності, а якщо виникнуть труднощі, завжди можна скористатися допомогою професіоналів.

Схожі повідомлення

  • Контакти

    Графік роботы:
    пн-пт 08.00- 21.00
    сб-нд 09.00- 21.00
    Адреса: вул. Спаська, 5