Варіанти незвичайного оформлення букетів

Сучасні квіткові композиції — це вже не просто букет з декількох видів рослин. Це дизайнерські рішення, що представляють любителям квітів величезна різноманітність форм, оригінальних ідей, сміливих рішень, чудових ароматів.

Професіонали в області флористики представляють своїм клієнтам цікаві ідеї для букета в подарунок:

 • Композиції в капелюшної коробки. Досить популярна, але від цього не менш вишукана світова тенденція порадує будь-якої людини. Квіти, вміло розставлені в коробці, виглядають ефектно і оригінально. До того ж такий подарунок ще й практичний: дно ємності викладено спеціальної просоченою водою і флористичної губкою, що дозволяє квітам довго зберігати свіжість і красу.
 • Ще один тренд цього року — поєднання флористики і кондитерських виробів. Любителі солодкого напевно оцінять букети, у складі яких крім вишуканих квітів красуються смачні десерти — макаруни. Ці французькі тістечка надають букету оригінальність і екстравагантність.
 • Не втрачають актуальності і монобукеты. Класичні композиції з одного виду квітів залишаються стильним і елегантним подарунком. Єдина умова при цьому — відсутність целофанової упаковки.

Схожі повідомлення

 • Контакти

  Графік роботы:
  пн-пт 08.00- 21.00
  сб-нд 09.00- 21.00
  Адреса: вул. Спаська, 5