Смертельна краса: топ-5 найбільш небезпечних кольорів

Квіти – прекрасні рослини, які у більшості людей викликають тільки позитивні емоції. Навряд чи хто-небудь, дивлячись на квітку, може уявити, що він здатний завдати шкоду людині. Однак не завжди гарний зовнішній вигляд рослини говорить про його безпеку. Деякі сорти квітів є цьому доказом.

Дурман, або Труба ангела – квітуча рослина, яке може здатися невинних на перший погляд, вирощувалося раніше в Європі для отримання небезпечної отрути. Пилок цієї квітки викликає у людини галюцинації, неврологічні порушення і навіть може призвести до летального результату.

Загадкову беладону в народі називають ягодами диявола за її високу токсичність. Плоди, квіти, коріння і навіть листя рослини виділяють небезпечний токсин, який порушує дихальні функції і може призвести до зупинки серця. У старовину дівчата закопували очі соком беладони, щоб надати їм особливий блиск.

Дафні, або вовчі квітка з прекрасним ароматом, який погубив чимало «цінителів прекрасного». Підступне рослина приваблює неймовірною красою і чудовим запахом, змушуючи спробувати свої отруйні ягоди. Плоди вовчі ягоди дуже небезпечні – навіть одна ягода може призвести до болісної смерті.

Ще один представник небезпечної флори – наперстянка. Під час цвітіння цих рослин краще триматися від них подалі. Речовини, отримані з листя наперстянки, в малих дозах застосовуються в медицині, але їх передозування може призвести до загибелі. Рослина також небезпечно для домашніх тварин, тому уважно слідкуйте за тим, що росте у вашому саду.

Завершує список найбільш небезпечних квітів всім відомий болиголов. Алкалоїди, які містить ця рослина, миттєво впливають на нервову систему людини, призводячи до летального результату. Саме отрутою з болиголова був отруєний давньогрецький філософ Сократ.

Схожі повідомлення

  • Контакти

    Графік роботы:
    пн-пт 08.00- 21.00
    сб-нд 09.00- 21.00
    Адреса: вул. Спаська, 5