Гвоздика

Детальніше про постачання гвоздики оптом Ви можете дізнатись за телефоном

+38 (099) 369 40 94.

[]
1 Step 1
Отримати актуальний прайс з цінами!
Ваше ім'я
no-icon
Номер телефону
no-icon
Коментарі
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
logo
Контактний номер:
Графік роботи:
пн-пт 08.00- 21.00
сб-нд 09.00- 21.00
Адреса: вул. Спаська, 5

Ми готові Вам запропонувати!

 • Транспортування і розмитнення квіткової продукції, не представленої в каталозі

 • Доставку квіткової продукції, матеріалу під посадку та кімнатних рослин з аукціонів

 • Постачання обладнання для продажу квітів – бачків, надставок, євро-тролів, полиць

 • Товар найвищої якості

 • Кваліфіковану допомогу консультантів компанії

 • Доставку продукції по Україні будь-якою транспортною компанією

Список міст, які ми зараз обслуговуємо: Київ, Полтава, Харків, Черкаси, Кіровоград, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон, Умань. Інформація може змінюватися, подробиці уточнюйте у наших менеджерів за телефонами на сайті.

Поставка гвоздик оптом по Україні (гвоздика оптом)

Гвоздика – це ідеальний матеріал для складання квіткових композицій. Ці квіти мають дуже приємний властивістю – підвищеною стійкістю, що дозволяє без спеціального догляду зберігати декоративність протягом 2 тижнів. Найкраще вони виглядають в моно-букетах, особливо в поєднанні з іншими сортами і відтінками свого виду.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати гвоздику оптом з плантацій кращих світових виробників Голландії, Еквадору, Колумбії та Кенії). Ми гарантуємо суворе дотримання всіх вимог до транспортування, тому зрізані квіти будуть доставлені вам в найкоротші строки та у відмінному стані.

Гвоздика за даними аукціонів, проведених в Голландії, входить в топ-лист найбільш затребуваних культур. В даний час відомо понад 2000 видів і 80 родів гвоздичних. Кожен рік з’являється близько 25 нових сортів, а деякі з них залишаються у виробництві десятиліттями.

Так в чому ж секрет такої популярності гвоздик? Ці квіти цінують за простоту і витонченість, за ідеальну симетричну форму, за чисті тони і насичені відтінки бутонів.

Раніше гвоздики дарували чоловікам, які вирушали на війну, а також повернулися – в знак радості перемоги. Тому довгий час червоні гвоздики символізували кровопролиття, відвагу і мужність. Зараз же ці прекрасні квіти дарують з багатьох випадках, змінилася і символіка – у багатьох країнах вони означають захоплення, зачарування, чесність, щиру любов і удачу. Все частіше гвоздики стали з’являтися навіть в букетах наречених.

Класифікація гвоздик

В залежності від форми росту, величини і типу квітки виділяють наступні групи:

 • Стандартні 60-80 пелюстками у квітці.
 • Гіллясті (спрей-гвоздика або кущова).
 • Китайські характеризуються наявністю однієї квітки на стеблі, також можливі варіанти з розгалуженням.

Гвоздика відповідає високим стандартам якості, якщо її квітки знаходяться в стадії полураскрытия бутонів і мають виражений пряно-солодкий аромат. Оптимальним є діаметр квітки від 8 до 12 см, стебло також повинен бути довгим (90-110 см) і досить товстим в обсязі. Найбільш ефектно виглядають бутони з 60-80 пелюстками з бахромою по краях. Але краї пелюсток можуть варіюватися від абсолютно гладких до сильно зубчастих. Текстура пелюсток в ідеалі повинна бути достатньо щільною і не крихкою.

За типами забарвлення гвоздика поділяється таким чином:

 • Бутони з одним чистим домінуючим кольором, зі штрихами декількох відтінків.
 • Бутони чистого кольору, мають пластівці такого ж відтінку.
 • Повністю однотонні квітки.
 • Бутони з облямівкою по краях пелюсток.
 • Квіти з пластівцями або штрихами на жовтому або білому фоні, не відносяться до вищевказаних груп.

Необхідно уважно підходити до вибору відтінку гвоздик, так якщо рожевий колір символізує любов дітей до матері, то більш строкаті смугасті бутони означають відмову.

Щоб партія зрізаних гвоздик як можна довше зберігала свої естетичні якості, рекомендується зберігати її в чистому і регулярно провітрюваному приміщенні з температурою повітря 5-8 градусів. Щоб уникнути в’янення суцвіть і опадання пелюсток, гвоздики небажано розміщувати поруч з нарцисами.

Купити гвоздики оптом на нашому сайті дуже просто. Ми гарантуємо своїм клієнтам швидку доставку та гнучку цінову політику. У нашому магазині представлений великий асортимент кольорів із різних куточків земної світу незалежно від пори року.

Наші переваги – прямий зв’язок з постачальниками, налагоджена система доставки та зберігання зрізаних квітів – забезпечать успішність і процвітання вашого квіткового бізнесу.