Опт

Ми готові Вам запропонувати!

 • Транспортування і розмитнення квіткової продукції, не представленої в каталозі

 • Доставку квіткової продукції, матеріалу під посадку та кімнатних рослин з аукціонів

 • Постачання обладнання для продажу квітів – бачків, надставок, євро-тролів, полиць

 • Товар найвищої якості

 • Кваліфіковану допомогу консультантів компанії

 • Доставку продукції по Україні будь-якою транспортною компанією

Список міст, які ми зараз обслуговуємо: Київ, Полтава, Харків, Черкаси, Кіровоград, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон, Умань. Інформація може змінюватися, подробиці уточнюйте у наших менеджерів за телефонами на сайті.

[]
1 Step 1
Отримати актуальний прайс з цінами!
Ваше ім'я
no-icon
Номер телефону
no-icon
Коментарі
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
logo

Контактний номер:
+380 (99) 369 40 94

Графік роботи:
пн-пт 08.00- 21.00
сб-нд 09.00- 21.00

Адреса: вул. Спаська, 5

Поставка квітів оптом по Україні

Пропонуємо вашій увазі поставку квітів з плантацій Голландії, Еквадору, Кенії і Колумбії. Це провідні країни-виробники квіткової продукції, якість якої давно оцінили професійні флористи з усього світу. Території цих держав відрізняються м’яким кліматом, родючими землями і великою кількістю сонця, що робить їх ідеальними для вирощування рослин, які поставляються на флористичні ринки різних країн. Живі квіти оптом купуються безпосередньо у виробників і вже через кілька днів з’являються на прилавках українських магазинів.

При закупівлі продукції ми акцентуємо увагу на якості що поставляються рослин. Щоб квіти були максимально свіжими, ми налагоджуємо співпрацю з плантацією безпосередньо, тому товар прямує в Україну відразу ж після формування замовлення і приходить замовнику в найкоротші терміни, зберігаючи свій первозданний вигляд. Завдяки тісній співпраці з іноземними виробниками, ми можемо запропонувати клієнтам опт квітів в Україні по самій вигідною ціною.

Наша компанія поставляє квіти оптом дешево по всій території України. Ми здійснюємо закупівлю рослин великими партіями, орієнтуючись на потреби замовників. Наші клієнти – оптові продавці і великі мережі квіткових магазинів, які зацікавлені в регулярних поставках товару від перевірених виробників в максимально швидкі терміни.

Ви можете купити квіти оптом з нашого каталогу прямо зараз або замовити поставку продукції від свого виробника. Ми також можемо організувати доставку кімнатних і вуличних рослин з аукціонів, посадковий матеріал і обладнання для продажу (бачки, надставки, полки, евротролі і т. Д.).

Якщо ви вирішили відкрити квітковий бізнес і шукаєте, де можна купити квіти оптом дешево, ми допоможемо вам організувати поставку продукції на максимально вигідних умовах. Для нашої компанії важливим аспектом є хороша репутація плантації, тому ми можемо гарантувати високу якість товару, що поставляється і надійність виробника. У процесі транспортування забезпечуються ідеальні кліматичні умови для рослин: необхідний температурний режим, достатня вологість.

Особливості покупки квітів оптом у нас

Особливістю нашої компанії є те, що ми пропонуємо клієнтам квіти оптом в Києві не тільки в зрізаному вигляді, але і великий вибір рослин горщиків і садивного матеріалу. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • Висока якість продукції, що поставляється.
 • Першокласний рівень логістики.
 • Великий асортимент квіткової продукції.
 • Можливість купити квіти оптом в Україні за доступною ціною.
 • Допомога в оформленні документації та розмитненні товару.
 • Якісне обслуговування на всіх етапах співробітництва.
 • Можливість самостійно вибрати виробника.

Всі квіти, що поставляються нашим клієнтам, проходять строгий контроль якості. Ми дорожимо репутацією своєї компанії і цінуємо довіру покупців, тому не допускаємо наявність вад у доставленої продукції. Висока якість квітів, доступні ціни та своєчасне постачання – основні складові нашої роботи.