Новий сорт ірисів від українських селекціонерів

Новий сорт ірисів від українських селекціонерів

Один з ботанічних садів України пропонує відвідувачам магічне подання, прекрасне поєднання квітів та красот – у саду зацвіли іриси. 120 видів введених і виведених місцевими селекціонерами квітів порадують відвідувачів.

Починаючи з 2011 року співробітники лабораторії працюють над створенням нових сортів ірису. У планах присвятити кілька відкриттів відомим людям і назвати нові сорти в їх честь.

На сьогодні селекційні роботи співробітників саду описують 26 сортів ірису. Не всі з них доїдуть до фіналу. Щоб отримати один сорт, необхідно розвести тисячу сіянців, з яких у подальшому лише 60 відбирають і спостерігають за ними протягом 3-5 років. І тільки потім вибір, оснований на високій стійкості до місцевої клімату та астетичної привабливості, падає на найкращих кандидатів.

Біля 80 тисяч – така кількість сортів ірису нараховується в наші дні. Ботанічний сад відносно недавно представив відвідувачам свою колекцію квітів. На жаль, період квітування цих рослин не великий. У зв’язку з цим треба як найшвидже відвідати цю виставку, щоб не пропустити створену природою та співробітниками саду красу.

Схожі повідомлення

  • Контакти

    Графік роботы:
    пн-пт 08.00- 21.00
    сб-нд 09.00- 21.00
    Адреса: вул. Спаська, 5