Наймодніші квіткові композиції в 2018

Наймодніші квіткові композиції в 2018

Щорічно кращі флористи пропонують своїм клієнтам нові, часом нестандартні рішення при створенні букетів. Нинішній, 2018 рік — не виняток.

Недбала природність замість традиційної класики

До складу такого переважно сезонного букета включені мало поєднувані рослини. Навесні флористи створювали композиції з нарцисів в поєднанні з пролісками, трояндами і мимозами. У літню пору фахівці пропонують доповнювати букети стеблами колосків, ягодами, освіжати їх великою кількістю зелені. Осінні композиції будуть красиво виглядати з плодами рослин, гілочки кущів. У зимові квіти можна додати шишки, намисто, хвойні рослини.

Святкова композиція

Актуальним у цьому році залишається оформлення, основу якого складають кошик і капелюшна коробка. Дно таких упаковок вистилається спеціальної, просоченою водою, губкою, що дозволяє зберігати свіжість рослин. Особливий шарм композиції додадуть макаруни — невеликі тістечка, які стали новинкою цього року в області флористики.

Весільні букети

У 2018 році в оформленні весільних композицій фахівці пропонують робити акцент на простоті і природності. Букет нареченої виглядає так, ніби квіти тільки зібрали і не встигли розташувати в традиційному круглому порядку.

Схожі повідомлення

  • Контакти

    Графік роботы:
    пн-пт 08.00- 21.00
    сб-нд 09.00- 21.00
    Адреса: вул. Спаська, 5