Міжнародний фестиваль квітів в Італії зібрав сотні тисяч туристів зі всього світу

Щорічний фестиваль квітів в Естонії відкрився у столиці на центральній площі Веж. Це одне із самих довгих заходів подібного роду, який триває майже два місяці. Для фестивалю було відкрито 30 декоративних садів, якими можуть милуватися жителі міста і приїжджі туристи.

Організатори запросили флористів з різних європейських країн, щоб обмінятися досвідом вирощування квітів і представити свої напрацювання. Помилуватися прекрасними естонськими садами приїхали гості з Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Бельгії і навіть України.

Фестиваль квітів проходить в столиці Естонії вже десятий рік. За цей час його відвідали мільйони туристів з різних країн. В дні відкриття та закриття проходять безкоштовні концерти та інші цікаві заходи. На завершення церемонії будуть нагороджені автори самих незвичайних і красивих композицій.

На виставці можна оцінити конкурсні роботи, придбати рідкісні сорти рослин, відвідати захоплюючі лекції та майстер-класи. У цьому році свято квітів триватиме до 24 серпня. Вхід на фестиваль безкоштовний для всіх відвідувачів.

Схожі повідомлення

  • Контакти

    Графік роботы:
    пн-пт 08.00- 21.00
    сб-нд 09.00- 21.00
    Адреса: вул. Спаська, 5