Магазин зрізаних, штучних або живих квітів – що краще відкрити?

Магазин зрізаних, штучних або живих квітів – що краще відкрити?

Успіх власної справи багато в чому залежить від виду реалізованої продукції. Найчастіше при виборі товару підприємці ґрунтуються тільки на рентабельності продукту. Тобто, воліють торгувати тим, що найбільш затребуване. Однак з квітами справа йде трохи інакше.

Продаж букетів – це особливе заняття, яке вимагає творчого підходу і справжньої зацікавленості у своїй справі. Хтось може заперечити, що попит на квіти є завжди, незалежно від того, в якому вигляді вони представлені і наскільки красиво прикрашена вітрина. З одного боку, це так, але в умовах конкурентної боротьби, яка присутній на квітковому ринку, бізнесменам доводиться винаходити нові товари і послуги та придумувати незвичайні способи залучення клієнтів. Тільки нестандартні рішення і креативний підхід до ведення бізнесу допоможуть виділитися з великої кількості квіткових магазинів і завоювати власну клієнтську базу.

Вибір продукції для квіткового магазину

Якщо ви вирішили відкрити квітковий магазин, в першу чергу потрібно визначитися з категорією товару, якою будете торгувати.

Квіткова продукція ділиться на три основних види:

 • зрізані квіти;
 • живі рослини в горщиках;
 • штучні квіти.

Кожна з цих категорій займає свою нішу на квітковому ринку і свого покупця. Щоб зробити правильний вибір, необхідно вивчити всі переваги і недоліки кожної з них.

Зрізані квіти

Магазин зрізаних, штучних або живих квітів – що краще відкрити?Продаж зрізаних квітів – це чудовий вибір для тих, хто мріє працювати на себе і не має при цьому великого стартового капіталу. Незважаючи на конкуренцію, квітковий бізнес показує хороші темпи зростання і за прогнозами експертів буде розвиватися і в найближчі кілька років. Це пояснюється тим, що букети з живих квітів завжди користуються попитом, особливо під час свят. У сезон затишшя, флористичні магазини компенсують зниження продажів за рахунок декорування приміщень і прикраси залів для проведення урочистих заходів.

Основним критерієм якості зрізаних квітів є їх свіжість і привабливий зовнішній вигляд. Живі рослини — це досить специфічна продукція, так як вона придатна для продажу не більше семи днів. Після цього зів’ялі рослини залишається тільки викинути. Тому дуже важливо, щоб квіти залишалися свіжими як можна довше. Особливо це актуально для привізних квітів, які більшу частину часу проводять у дорозі.

Квітковий бізнес не може існувати без імпортних рослин, так як більшість з них не вирощується в наших кліматичних умовах. Закупівля рослин напряму – тривалий і трудомісткий процес. Найчастіше власники магазинів користуються послугами оптових постачальників, які беруть на себе всі турботи по організації перевезення і укладання договорів з іноземними плантаціями. Замовнику залишається тільки вибрати рослини з каталогу і замовити доставку за своєю адресою. Правильний вибір постачальника – запорука успішного квіткового бізнесу.

Живі рослини в горщиках

Магазин зрізаних, штучних або живих квітів – що краще відкрити?Кімнатні квіти часто воліють зрізаним букетам як універсальний подарунок на свято. На відміну від зрізаних квітів, вони будуть радувати одержувача протягом тривалого часу. На прилавках квіткових магазинів представлений великий вибір кімнатних рослин на будь-який смак. Любителі прикрасити своє житло зеленими насадженнями можуть вибрати з широкого асортименту квітучих і не квітучих кімнатних рослин. Важливою перевагою живих квітів є їх затребуваність незалежно від пори року. Тому найчастіше власники квіткових магазинів поєднують продаж зрізаних квітів та кімнатних рослин, щоб завжди мати хороший рівень продажів.

Штучні квіти

Продаж штучних квітів – це специфічний бізнес, який має мало спільного з реалізацією живих або зрізаних рослин. Основною перевагою такої продукції є те, що вона зберігає свій первісний вигляд протягом всього періоду експлуатації. Штучні квіти також користуються попитом, але вони мають більш виражену сезонність продажів, пік яких припадає на поминальні дні. В інший час клієнтів небагато, тому потрібно бути готовим до тривалого простою.

Магазин зрізаних, штучних або живих квітів – що краще відкрити?останнім штучні квіти все частіше використовуються для декорування приміщень, тому не можна назвати цей бізнес неприбутковим. Однак більшість власників квіткових магазинів сходяться на думці, що продаж живих рослин є більш вигідною справою.

Враховуючи всі за і проти, можна зробити висновок, що найбільш прибутковим є бізнес, який поєднує в собі продаж зрізаних квітів і кімнатних рослин. Запорукою успіху квіткового справи є правильний вибір постачальника продукції.

Компанія Uflora займається поставкою продукції із зарубіжних плантацій з дотриманням необхідних умов транспортування. З Uflora ви можете бути впевнені у високій якості і свіжості продукції. Початок нового бізнесу — це завжди складно і ризиковано. Найголовніше – вірити в успіх і впевнено йти до мети. Співпраця з Uflora стане надійним першим кроком у досягненні успіху.

Схожі повідомлення

 • Контакти

  Графік роботы:
  пн-пт 08.00- 21.00
  сб-нд 09.00- 21.00
  Адреса: вул. Спаська, 5