Квіти до чоловічого свята

Квіти до чоловічого свята

У суспільстві склалася стійка думка, що квіти є виключно жіночим подарунком. Але якщо згадати церемонії нагородження, концерти, спектаклі – вони завжди супроводжуються вшануванням кумирів з врученням квітів та подарунків. Публічні люди звикли до презентів у вигляді букетів в знак захоплення і вдячності з боку шанувальників. Квіти також дарують лікарям і вчителям, щоб висловити їм повагу і подякувати за нелегку працю. У діловому світі букет прийнято вручати з урочистого приводу керівникам і бізнес-партнерам. Всупереч стереотипу, що склався, правильно підібраний букет буде доречним для привітання чоловіки з урочистого приводу.

Особливості вибору чоловічого букета

Вибрати букет для чоловіка дещо складніше, ніж для жінки.

Підносячи квіти в подарунок сильній статі, рекомендується дотримуватися деяких правил етикету:

 • Букет повинен бути правильної вертикальної форми і складатися з рослин з довгими квітконосів.
 • Чоловікові не варто підносити квіти, що мають ніжний тонкий аромат, такі як конвалії, гіацинти, камелії або фіалки. Також неприйнятні м’які жіночі відтінки, особливо рожевий. Краще віддати перевагу насиченим червоним, синім, фіолетовим і блакитним тонам.
 • Упаковка для чоловічого букета не повинна мати зайвих декоративних елементів.
 • Букет, оформлений у вигляді квіткових кошиків, доречно доповнити пляшкою елітного алкогольного напою або гірким шоколадом.

Які квіти можна дарувати чоловікові

23 лютого – відмінний привід, щоб привітати коханого чоловіка букетом квітів. Особливо це актуально для батька або більш дорослого родича, так як за правилами етикету, жінці не рекомендується дарувати квіти чоловікові, молодший за неї за віком. Але це не суворе правило, якщо мова йде про коханого чоловіка – його можна вітати з будь-якого приводу. В інших випадках краще дотримуватися традицій.

Як і у випадку з жіночим букетом, при виборі композиції для чоловіка слід враховувати вік обранця, його характер, рід діяльності і захоплення. Квіти, підібрані з урахуванням індивідуальних особливостей людини, будуть прийняті з особливою вдячністю.

Чоловіча квітка символізує силу, стійкість і впевненість в собі. Він повинен бути досить яскравим і помітним. Краще віддати перевагу синім, бордовим, червоним і фіолетовим кольорами. Активному і енергійній людині підійдуть насичені відтінки червоного. Розсудливі і стримані чоловіки зрадіють більш спокійним синім тонам. Квітами сильної статі вважаються кали, троянди, гладіолуси, гвоздики, тюльпани, хризантеми, орхідеї, гербери, лілії і антуріум.

Вік обранця безпосередньо впливає на вибір букета. Молодим хлопцям не прийнято дарувати консервативні гвоздики або троянди. Вони більше підходять для зрілих чоловіків, які також по достоїнству оцінять хризантеми, гладіолуси або жоржини. Юнаки більше зрадіють ірісам, тюльпанів і гербер.

Для колег по роботі, керівників або бізнес-партнерів флористи рекомендують вибирати екзотичні рослини: антуріум, леукодендрон, стрелиция, банксия. Не зайвим буде врахувати символіку кольорів. Наприклад, червоний і малиновий відтінки символізують активність, жовті – життєрадісність, сині – спокій і розважливість.

Довгі квітконоси в букеті символізують чоловічий початок, тому не варто вибирати екземпляри з короткими стеблами. Це може принизити мужність і негативно позначитися на самолюбстві. Хлопцям часто дарують лаконічні композиції з єдиного квітки. Якщо ви теж віддаєте перевагу мінімалізму, радимо звернути увагу на троянди, хризантеми, кали або гладіолуси. Вони самодостатні і ефектно виглядають в одиночних букетах.

Оформлення чоловічого букета

Якщо ви вже визначилися з кольорами, залишилося зібрати гарну композицію. Неправда, що чоловічий букет повинен бути скромним і непомітним. Нехай він буде стриманим, але ніяк не блідим і непомітним. Потрібно вибирати яскраві та оригінальні квіти, які виражають індивідуальність чоловіки. При цьому слід уникати дрібних деталей, таких як стрічки, банти, метелики та інші декоративні елементи. Єдині допустимі прикраси – сухоцвіти, очерет або очерет.

В оформленні букета вітаються строгі лінії. Він може мати витягнуту, трикутну або квадратну форму. Можна підібрати монокомпозицією з одного типу квітів або скласти комбінований варіант з декількох видів рослин в одній колірній гамі.

Для привітання близької людини можна підібрати тематичний букет, пов’язаний з його захопленнями чи професійних обов’язків. Наприклад, футболістові можна подарувати композицію у вигляді м’яча, запеклому автомобілісту – у формі машини, а любителю проводити час в спортзалі доречно піднести букет, що нагадує спортивну гирю.

Більшість чоловіків не звикли отримувати в подарунок квіти, хоча соціологи стверджують, що вони зовсім не проти подібних знаків уваги з боку прекрасної статі. Підібраний з душею букет здатний розтопити грубе чоловіче серце, наповнивши його любов’ю і радістю. Не забудьте привітати своїх захисників з чоловічим святом, адже вони піклуються про вас весь інший час року.

Схожі повідомлення

 • Контакти

  Графік роботы:
  пн-пт 08.00- 21.00
  сб-нд 09.00- 21.00
  Адреса: вул. Спаська, 5