Доставимо за 3 години по Києву!

Новинки

1,785 грн. - 2,550 грн.
1,785 грн. - 3,165 грн.
875 грн. - 1,250 грн.
875 грн. - 1,550 грн.
735 грн. - 1,050 грн.
735 грн. - 1,302 грн.
525 грн. - 750 грн.
525 грн. - 930 грн.
385 грн. - 550 грн.
385 грн. - 682 грн.
Букет з бежево-помаранчевих троянд Gravity 50 см. – 11 шт, флористична калька 2 шт, флористична стрічка 2 шт.
649 грн.
Троянда Еквадор High Magic 60 см., помаранчева-25 шт, флористична стрічка 2 шт.
969 грн.

Рекомендуємо

При замовленні троянди поштучно, доставка по Києву оплачується окремо. Вартість доставки 200 грн, можливий самовивіз. Мінімальне замовлення 1 шт.
50 грн.
Троянда Еквадор Freedom 60 см. 11 шт, гіпсофіла 2 шт, флористична калька 2 шт, флористична стрічка 1 шт.
769 грн.
Троянда Еквадор Deep Purple 70 см. 25 шт, флористична стрічка 2 шт.
1,189 грн.
При замовленні троянди поштучно, доставка по Києву оплачується окремо. Вартість доставки 200 грн, можливий самовивіз. Мінімальне замовлення 11 шт.
62 грн.
Троянда Еквадор Freedom 80 см. 10 шт, троянда Еквадор Proud 80 см. 15 шт, флористична стрічка 2 шт.
1,499 грн.

Прямі оптові поставки квітів з усього світу, швидка доставка букетів по Києву!

Хочете домогтися успіху в квітковому бізнесі? Почніть з правильної організації процесу. Щоб залучити клієнтів, квітковий магазин повинен запропонувати широкий асортимент, привабливу ціну і тільки свіжі букети кожному покупцеві. Співпраця з компанією Uflora дозволить забезпечити три складові рентабельного бізнесу.

Як ми працюємо

Компанія Uflora спеціалізується на продажу квітів великим і дрібним оптом. Завдяки налагодженій системі логістики зрізані квіти і посадковий матеріал доставляються швидко і з дотриманням оптимального температурного режиму. Відсутність додаткових посередників гарантує поставку товару за ціною виробника без накруток. На вибір клієнтів ми пропонуємо різноманітні сорти рослин, які вирощуються на найкращих світових плантаціях.

Наші переваги

Клієнтам компанії Uflora представлена можливість замовлення продукції з Голландії, Еквадору, Колумбії та Кенії. На відміну від конкурентів, ми готові запропонувати:

  • Транспортування і розмитнення квіткової продукції, що не представленої в каталозі. Ви можете звернутися до співробітників компанії і замовити послугу доставки товару від постачальника, якого вибрали самі. При цьому менеджери нашої компанії повністю відповідають за організацію ввезення квітів в Україну.
  • Доставку квіткової продукції, посадкового матеріалу і рослин горщиків з аукціонів.
  • Поставку обладнання для продажу квітів – бачків, надставок, євро-тролів, полиць.
  • Товар найвищої якості без «шлюбу». Зберегти свіжість і привабливий товарний вигляд рослин вдається завдяки правильній упаковці і підтримці необхідного рівня вологості під час транспортування.
  • Продаж в роздріб букетів, створених за індивідуальним ескізом нашими флористами.
  • Кваліфіковану допомогу консультантів компанії. Фахівці Uflora допоможуть сформувати замовлення з урахуванням найбільш затребуваних позицій на ринку.
  • Доставку продукції по Україні будь-якої транспортної компанією.

Uflora допоможе вам цілий наповнювати квітковий магазин вишуканими рослинами вітчизняного та імпортного виробництва. Постійні поставки продукції і регулярне поповнення асортименту дозволяє гарантувати безперебійну роботу компанії. Головними принципами нашої діяльності є надійність, стабільність і високу якість виконання кожного замовлення.

Для роздрібних клієнтів ми пропонуємо сервіс, консультації та індивідуальне обслуговування. Оптимальну вартість та унікальність кожного букета гарантуємо!

Умови співпраці

Каталог на сайті містить повний перелік квіткової продукції, яка доступна для придбання. В асортименті представлені троянди, гербери, лілії, хризантеми, фрезії, гвоздики, гортензія, альтромеріі, зелень і екзотичні рослини. Деякі позиції вимагають попереднього замовлення. Для уточнення термінів поставки і придбання товару зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Діє гнучка система знижок для оптових покупців.

Велика частина роздрібних позицій завжди в наявності і вимагає тільки доставки по місту!

Останнє в блозі